Збірна України зі спортивного покеру дебютує у престижному Кубку Націй

Національна збірна команда України зі спортивного покеру найближчим часом вперше у своїй історії візьме участь у престижному турнірі Кубок Націй. Змагання пройдуть з 22 до 24 березня у Дубліні.

Суперниками нашої команди в турнірі стануть збірні Ірландії, Німеччини, Індії, Перу, Данії, Тайпею, а також Digital Team, до складу якої увійшли онлайн-гравці з різних країн.

Честь нашої країни на змаганнях захищатимуть відомі українські спортсмени, які добилися серйозних результатів як в Україні, так і на міжнародній арені. До складу національної збірної команди України увійшли: PokerMatch Pro, найуспішніша покеристка України Ольга Єрмольчева, призер крупних міжнародних покерних серій Андрій Любовецький, а також чемпіони України зі спортивного покеру різних років: Володимир Дрокін, Тимур Азізов, Андрій Момот, Михайло Кедровський та Роман Головко.

Титульним спонсором Національной збірної команди України став популярний покерний рум PokerMatch, а очолить українську делегацію в Дубліні президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру Сергій Єфіменко.

Правила Матч-покеру, за якими проходитиме Кубок Націй, відрізняються від класичних покерних правил Безлімітного Холдему. Щоб максимально зменшити ймовірність випадковості, спортсменам роздаватимуть однакові карти залежно від їхнього місця за столом. Після кожної роздачі будуть підраховуватись очки, а стеки знову будуть урівнюватись. Таким чином, результат протистояння залежатиме винятково від майстерності спортсменів.

Бажаємо нашій збірній успіху в дебютному Кубку Націй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *