Прес-конференція «Як поліція «кошмарить» легальний спортивний покер в Україні: всі деталі»

Шевченківський суд міста Києва визнав незаконним арешт майна столичного клубу спортивного покеру Full House Kyiv та відмовив у клопотанні слідчого та прокурора.

Отже, вже найближчим часом усе спортивне знаряддя буде повернуто та клуб Full House Kyiv продовжить проводити змагання зі спортивного покеру.

Всеукраїнська федерація спортивного покеру продовжує робити все задля того, щоб спортивний покер в Україні розвивався, а спортсмени-покеристи відчували себе захищеними від незаконних дій правоохоронців.

До уваги журналістів!

30 січня 2020 року, о 10:30 у приміщенні прес-центру інформаційної агенції Інтерфакс-Україна (вул. Рейтарська, 8/5a) відбудеться прес-конференція «Як поліція «кошмарить» легальний спортивний покер в Україні: всі деталі».

На ній будуть озвучені факти протиправних дій деяких правоохоронців, численні спроби цькування та неправового тиску на клуби спортивного покеру в Україні, а також на спортивний покер у цілому.

У прес-конференції візьмуть участь: президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру Сергій Єфіменко, народний депутат України, член комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики Мар’ян Заблоцький, голова комітету ВУФСП зі стратегічного розвитку, видавець журналу «Гранд Анте» Ігор Романюк та віце-президент ГО «Нікпокерспорт», представник КСП «АК-47» м. Херсон Алла Шевчук.

Шановні журналісти, чекаємо вас на прес-конференції!