У Харкові визначився чемпіон України зі спортивного покеру

У Харкові завершилася велика серія турнірів зі спортивного покеру Ukraine Championship, яку провела Всеукраїнська федерація спортивного покеру за підтримки Міністерства молоді та спорту України та PokerMatch.

За дев’ять днів в турніри серії було зроблено понад 2,500 входів, а загальний призовий фонд події склав понад 3,700,000 гривень! У новому харківському клубі спортивного покеру Full House Kharkiv змагалися спортсмени з понад 40 міст України та інших країн. Володарями чемпіонських кубків в турнірах з Холдему і Омахи стали вісім спортсменів, що представляли Київ, Харків та Дніпро.

Головна подія серії – турнір Ukraine Championship – викликав небувалий ажіотаж. В Main Event було зроблено 662 входи і покеристи розіграли понад 1,171,000 призових. Медалі чемпіонату дісталися киянам. Чемпіоном України став Олександр Штанько (разом з кубком, дипломом від Федерації і золотою медаллю Саша отримав 260,000 гривень призових), друге місце зайняв Дмитро Шібенок, а третє – Рустам Гаврилюк.

Серія Ukraine Championship стала помітною подією в спортивному житті України і показала, що покер в країні розвивається і залучає все більше і більше учасників. Неповторна атмосфера живої гри, зустрічі старих друзів і нові знайомства, неймовірні роздачі і, звичайно, круті перемоги – всього цього було на серії в надлишку.

Безумовно, покерні live-події в Україні будуть тривати, і нова потужна серія вже не за горами. Тренуйтеся і перемагайте!