Серія турнірів PokerMatch UA Millions в Одесі!

Спортивний покер в Україні продовжує набирати обертів, залучаючи дедалі більше шанувальників. Незабаром, із 20 по 29 серпня, в Одесі пройде велика міжнародна live-серія турнірів зі спортивного покеру PokerMatch UA Millions.

Загальний призовий фонд змагань складе понад 10,000,000 гривень.

Серія, яку організують відомий покерний бренд UA Millions та найбільший онлайн-рум України PokerMatch, відбудеться за підтримки Всеукраїнської федерації спортивного покеру. Прийматиме подію готель Gagarinn.

У програмі івенту 9 титульних турнірів із Безлімітного Холдему та Омахи, переможці яких разом із призовими отримають почесні чемпіонські трофеї.

Топовими турнірами стануть:
PokerMatch Millions із гарантією 2,000,000 грн;
First Open Cup із гарантією 1,000,000 грн;
Турнір хайролерів Independence Cup із гарантією 2,000,000 грн;
Main Event серії з гарантією 3,000,000 грн.

Також відзначимо турнір Відкритий Кубок України з Омахи, який стартуватиме у День Незалежності України, 24 серпня.

Розклад серії


Спробувати свої сили у спортивному покері зможуть як досвідчені майстри, так і початківці. Саме для них на PokerMatch уже з 26 липня розпочнуться відбіркові онлайн-сателіти. Усі деталі – за посиланням.

Учасників серії, окрім турнірної, чекає й насичена культурна програма. Кінець серпня в Одесі завжди багатий на яскраві події, тому кожен з гостей серії зможе вибрати для себе розваги. Також організатори готують неймовірні вечірки.

Впевнені, що серія PokerMatch UA Millions Odessa стане знаковою подією спортивного життя України та відкриє багато нових покерних талантів.

Бажаємо успіху всім учасникам!