Чемпіонат Україні зі спортивного покеру. Гранд-фінал 2021 року!

Грандіозне завершення покерного року, друзі!

З 11 по 19 грудня у харківському клубі спортивного покеру Full House Kharkiv пройде Гранд-фінал чемпіонату України зі спортивного покеру!

Ви зможете перевірити свої покерні навички та як слід підготуватися до нового сезону популярної серії PokerMatch UA Millions.
Подію в Харкові проводитиме Всеукраїнська федерація спортивного покеру за підтримки Міністерства молоді та спорту України й відомого покерного онлайн-руму PokerMatch!

У турнірах серії визначаться чемпіони України в різних покерних дисциплінах. Усього в програмі серії 7 титульних турнірів, а фінальним акордом стане Головна подія — Ukrainian Championship Grand Final.
Також покеристи зможуть позмагатися в турнірах з прогресивним нокаутом, спеціальному турнірі USPF President Super KO, благодійному турнірі та інших.

Відзначимо також турнір Amateur Ukrainian Championship, який відбудеться за підтримки Федерації спортивного покеру та кіберспорту.

Відібратися до Amateur Ukrainian Championship та Main Event серії можна буде онлайн на PokerMatch. Старт відбору вже 3 грудня.

Неповторна атмосфера покерного фестивалю, яскраві враження та круті призові чекають на вас! До зустрічі в Харкові!