Підсумки фіналу Чемпіонату та Кубку України зі спортивного покеру-2022

У столичному КСП Full House Khreschatyk завершились головні фінальні змагання року – Ukraine Championship.

Організатором змагань виступила Всеукраїнська федерація спортивного покеру за підтримки Міністерства молоді та спорту України, у партнерстві з провідною українською покерною платформою PokerMatch та Федерацією професійного спортивного покеру України.

Протягом тижня боротьбу у різних дисциплінах вели понад 1500 спортсменів з різних міст України. Кваліфікація розпочиналась із безкоштовних турнірів, в яких кожен міг проявити свою майстерність.

У фінал чемпіонату України було зроблено 575 входів та 20 покеристів потрапили до призовой зони.

У підсумку в індивідуальному заліку найкращим став киянин Олег Павлов, який виконав норматив майстра спорта України зі спортивного покеру та став кандидатом до збірної країни.

Друге місце посів досвідчений гравець Андрій Андрєєв з Києва. Він також виконав норматив майстра спорту України та потрапив до числа кандидатів до збірної.

Третім фінішував Олексій Натоптаний з Чернігова (норматив кандидата в майстри спору та кандидат на місце у збірній).

Володарем Кубку України зі спортивного покеру став киянин Максим Лобода, а другим у цьому турнірі став Олексій Марченко.

Детально про змагання читайте в офіційному Телеграм-каналі Федерації https://t.me/USPF_INFO

“Вітаю призерів Кубку та чемпіонату України та усіх покеристів з яскравим завершенням спортивного року. Це був дуже важкий рік, але ми продовжуємо змагання, незважаючи на війну, – зазначив президент USPF Сергій Єфіменко. – Дякую ЗСУ та всім захисникам України за можливість проводити турніри та займатися спортом. Бажаю всім сил та наснаги у новому році. Та, звичайно, нашої перемоги!”